Handarte Sadece Tabanlık Değil, Aynı Zamanda Bir Bisiklet Sever!

Bisiklet sürmek kasları güçlendiren en önemli aktivitelerden bir tanesidir. Özellikle bacak ve karın kaslarını oldukça kuvvetlendiren sporlardan biri demek yanlış olmaz. Bisiklet sürülmesiyle çalışan ve yorulan kaslar daha güçlü olacak şekilde kendini yeniliyor diyebiliriz. Aynı zamanda bisiklet sürmek kişinin esnekliği ve hareketliliğini de artıran bir durumdur.

Handarte olarak spor severlerin destekçisi olmaktan mutluluk duyuyoruz. Amatör ve profesyonel olarak yapılan sporda verimi ve konforu artırmak için Handarte Tabanlıkların tercih edildiğini görmek bizi mutlu ediyor.

Sürdürülebilir Bir Geleceğe; Handarte…

Şehir Bisikletçilerinin Tabanlık Tercihi Neden Handarte?

Bir şehir bisikleti, ağırlıklı olarak kentsel alanlarda yapılan geziler ve şehir içi ulaşım amacıyla kullanılan bir bisiklet türüdür. Klasik şehir bisikletleri ve şehir içi sürüşünün vazgeçilmezi katlanır bisikletler konfor ve pratiklik göz önünde bulundurularak üretilir ve sürücünün yol bisikletlerinde olduğu gibi öne eğilmek yerine dik oturmasını sağlamak için tasarlanır.

Şehir içerisindeki sürüşlerde genelde kişiler gündelik ayakkabılarını kullanıyorlar. Fakat gündelik ayakkabıları bu şekilde kullanmak ayaklara ve ayakkabıya zarar veriyor.

Şehir içi sürüşlerde Handarte Nubuk Deri & Ekstra Ortopedik Tabanlık  yumuşak yüzeyi ile gündelik ayakkabılarınızla kullanıldığında ekstra rahatlık ve ferahlık yaratıyor.

Nubuk Deri Tabanlığı Keşfet

Tur Bisikletçilerinin Tercihi de Handarte Tabanlık Oldu

Tur bisikleti kadro açıları açısından dağ bisikletleri ve yol bisikletlerinin arasında bir formda yer alıyor. Bunun yanında, teker kalınlıkları ve dişli oranları da aynı şekilde bu iki türün arasında. Tur bisikleti ile yapılan sürüş anlayacağınız gibi biraz daha profesyonel. Şehir içindeki bisikletçilerin ihtiyaçlarıya, tur bisikletçilerinin ihtiyaçları da tabi ki aynı olmuyor.

Dediğimiz gibi, tur bisikletçileri uzun mesafeler kat ettikleri için ayaklardaki terleme oranı oldukça fazla olabiliyor. Ayrıca uzun süre de hareketin sağlandığını düşünürsek ayakların ortopedik ihtiyaçları da normalden daha fazla oluyor. Bu yüzden tur bisikletleri için tasarlanmış özel ayakkabılar mevcut ve bir genellikle tur bisikleti sürücüleri bunu kullanıyor.

Ekstra Ortopedik Tabanlığı Keşfet