Handarte Tabanlık hakkında

Evet, Handarte Tabanlıkların testleri Milano Üniversitesi'nde gerçekleşmiş olup kanıtlanmıştır. Ayak Kokusunu gerçekten önlüyor. Dilerseniz buradaki linkten test sonuçlarını inceleyebilirsiniz. Test Sonuçları için tıklayınız.

1935 yılından beri Denizli'de bulunan fabrikalarımızda ayakkabı sektörü için deri üretmekteyiz. Handarte tabanlıklar kromsuz, boyasız ve bitkisel tabaklanmış 100% deriden üretilmektedir.

Comfort ve Nubuk modelimizi direkt olarak var olan tabanlığınızın üzerine yerleştirebilirsiniz eğer ayakkabınız sıkıyor ise var olan tabanlığı çıkartıp ürünümüzü yerleştirebilirsiniz. Ortopedik Tabanlık modelimizi ekstra taban desteği olması sebebiyle ayakkabınızdaki mevcut tabanlığı çıkartıp ürünümüzü yerleştirebilirsiniz.

Handarte Tabanlıklar kesinlikle yıkanmamalıdır. Ayakkabınızı yıkamadan önce Handarte tabanlığınızı çıkarmanız gerekmektedir. Daha sonra ayakkabınızın tamamen kuruduğuna emin olduktan sonra Handarte Tabanlığınızı yerleştirmeniz gerekmektedir.

Handarte Tabanlıkların ömrü kullanım sıklığına göre 2-3 ay arasındadır. Ter emme özelliğinden ötürü renginde koyulaşma görülebilir.

Handarte Tabanlıkların sıcak tutma özelliği yoktur. Handarte Tabanlıklar ayak kokusunu önler, teri emer, sentetik ayakkabı malzemelerinde gün içerisinde oluşan bakteri oluşumunu engeller. Ayak kokusu probleminiz olmasa bile kullanmanızı tavsiye ederiz. Teri emmesi ve bakteri oluşumunu önlemesi ayak sağlığınız için oldukça faydalıdır.  

Kargolama süreci

Tüm ürünlerimizde kargo Ücretsizdir. 16:45'e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir ve kargo bilgileri sizlere Sms ve E-mail olarak iletilir.

İade Süreci

14 Gün İçerisinde Koşulsuz İade Alıyor ve Paranızı Anında Hesabınıza Yatırıyoruz.