Ayak Mantarı için Handarte

Ayaklarda kaşıntı ve parlak kırmızı döküntülere neden olan bir mantar enfeksiyonudur. Soyulma, kızarıklık, kaşınma, yanma, su toplama ve yaralara neden olur. Ayak mantar enfeksiyonu sık görülen ve aynı zamanda bulaşıcı olan bir deri hastalığıdır. Ayak terleme problemi yaşayan bireylerde ise ayaklardaki nemin etkisiyle mantarın çoğalması son derece kolaydır. 

Handarte Tabanlıkların ter emici özelliği sayesinde ayak mantarı oluşumu %100’e yakın bir oranda engellenir ve Handarte size çok daha konforlu bir ayakkabı deneyimi sunar. 

Diyabet için Handarte

Diyabet hastalarının yaşadığı en büyük sorunlardan birisi de ayaklardaki yara oluşumu ve bu yaraların iyileşme güçlüğüdür. Ayrıca uzmanlara göre diyabet hastalarının hastaneye yatış sebepleri arasında en sık görüleni ise ayak yaralarıdır. 

Handarte Tabanlıklar kromsuz, boyasız, bitkisel tabaklanma yöntemiyle ve %100 deriden üretildiği için bakteri oluşumunu engeller ve ayaklarda oluşabilecek yaraların daha hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Ürünlerimizin ter emici özelliği sayesinde ayakkabı içi nemli ortama maruz kalmaz ve daha sağlıklı ve konforlu bir deneyim sunar. 

Topuk Dikeni için Handarte

Topuk dikeni, yanlış ayakkabılar, uzun süre ayakta durmayı gerektiren işler, kilo artışı, tabana ani yük binmesi gibi nedenlere bağlı olarak ayak tabanımızda yer alan kısa kasları topuk kemiğine bağlayan fasya adındaki liflerde yırtılma/kopma sonucu oluşan enflamasyondur.

Ark Destekli ve Epinli Handarte Tabanlıklar sayesinde topuk dikeninin yol açtığı konforsuz ayakkabı deneyimini büyük bir oranda önleyebilirsiniz. 

Düz Tabanlık ve İçe Basma için Handarte 

Ayak iç kısmında yer alan kavisli yapı ayağın yaylanma görevini yerine getirmekle görevlidir. Bu kavisli yapı farklı kaslar tarafından desteklenir. Kaslarda meydana gelen bozulma ya da işlevsizlik düz tabanlık problemini ortaya çıkarır. Düz tabanlıkta kişiler yaylanmayı doğru yapamadıkları için içeriye basarak yalancı yaylanma ile ayaklarını kontrol etmeye çalışırlar.

Ark Destekli ve Epinli Handarte Tabanlıklar sayesinde ayakkabı deneyiminizin yol açacağı stresi ve ağrıyı büyük bir oranda önleyebilir ve konforun tadını çıkarabilirsiniz. 

Ark Destekli ve Epinli Ortotik Koku Önleyen Deri Tabanlık | Handarte®

Toptan Satış için Bize Ulaşın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.