Terlemeyi Ne Mi Önler?

Terlemek, kimisi için bir kâbustur… tokalaşmak büyük bir meseleye dönüşür, insanlarla yan yana durmak bile kişiyi zorlayabilir. Sürekli olarak ter koktuğumuzu düşünerek, moralimizi bozarız.

Peki neden terliyoruz? Bir yerden bir yere koşmadınız, enerji harcamadınız; üstelik hava da sıcak değil. Eğer yine de terliyorsanız bunun bir veya daha fazla nedeni olabilir;

Fark etmediğiniz fakat giydiğiniz oldukça fazla sentetik giysiler, acılı ve baharatlı yiyecekler, çok fazla kahve vb gözden kaçan sebeplerden terlemenin olumsuz etkilerini daha fazla hissediyor olabilirsiniz. Yaşam tarzını değiştirmek, huzurunuzdan fedakarlık etmeniz belki bir çözüm olabilir ancak bu fikir sizleri uzun dönemde çok mutlu etmeyebilir.

Peki terleme sorununa karşı başka ne gibi alternatif çözümler mevcut?

Şöyle ki; terlemeyi önleyecek krem, cerrahi müdahaleler bulunuyor. Ancak tıp dünyası bu girişimleri hiç sağlıklı bulmuyor. Terlemeyi önlemek, fizyolojik olarak bünyeye zarar veren bir durum. Kaldı ki, ter aslında kokan bir vücut sıvısı değil. Kişileri rahatsız eden asıl mesele; koku problemi. Kokunun terle direkt olarak bir ilgilisi yok. Ter, giyim sektöründe kullanılan sentetik malzemelerle bir araya geldiğinde koku oluşuyor. Özellikle ayakkabı üretiminde sentetik malzeme kullanmamak mümkün değil. Üreticilerin kullandıkları malzemeyi değiştirmesini beklemek veya sentetik üretim yapmayan kendi ayakkabı markamızı kurmak imkansız olduğuna göre en sağlıklı, akıllı ve ekonomik çözümü düşünmeliyiz. Bu bizce tabanlık kullanmak…

Handarte tabanlıklar deri ve kestane malzemesinden üretiliyor. Bu şekilde ter, sentetik materyalle etkileşime geçmeden emiliyor ve ayak kokusunu yüzde yüz önlüyor. Ter kokusu çözümüne karşı maliyet açısından piyasadaki en uygun yöntemlerden biri olmasını yanı sıra belki de en sağlıklısı arasında. Çünkü teri önlemiyor sadece emilmesini sağlıyor.

Ter kokusuna çözüm olacak Handarte tabanlık modellerimizi şimdi keşfet;  

Keşfetmek için Tıkla →


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.


Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®

Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®

Paket Seçenekleri: 1 Paket
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® Nubuk Deri İki Paket Fırsatı | Handarte® Nubuk Deri 4 Paket Fırsatı | Handarte®
Normal Fiyat90.00TL
/
Vergi dahil.

-Günlük kullanılan ayakkabılar için üretilmiştir. 

-Aşırı terleme durumu varsa ilk iki giyimde açık renkli çoraba doğal özütlerin rengi geçebilir. İlk iki giyimde koyu renk çorap tercih ediniz. 

-Ürünümüz Bitkisel Tabaklama Yöntemiyle üretilmiş olup 100% deridir.

-Ürün, ülkemizde ve yurtdışında gerekli testlerden onay almıştır. Web sitemizde test raporlarını inceleyebilirsiniz.

-Koku problemi dışında ayaklarınız doğal malzeme ile temas edeceği için ayrıca tavsiye edilir. 

-Ürün ömrü kullanım sıklığına göre 2-3 ay arasındadır. Teri emmeden kaynaklı renkte koyulaşma görülebilir.

-Ürünü, ayakkabınızda bulunan tabanlığın üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz ayakkabı sıkıyor ise var olan tabanlığı çıkarıp kullanmanızı tavsiye ederiz.   


Customer Reviews

Based on 15 reviews
93%
(14)
7%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ş
Şafak Bulu
Teşekkürler

3.siparişi vermiş olacağım. Ürün için teşekkürler

E
E.Ş.
Teşekkürler handarte

Ürünü ilk defa sipariş verdim şimdilik deneme sürecindeyim fakat müşteri temsilcisinin ve ürüne verdikleri özenin yorumunu atlayamayacağım bir tabanlık ancak bu kadar güzel kargolanabilirdi içinden çıkan çorap ve anahtarlık için yazdığınız notlar için çok teşekkür ederim daha kullanmadan mest oldum size inşallah kullandıktan sonrada yorum yapacağım ilginiz için çok teşekkürler handarte 🙏

S
Simo
Depremzedelerin yanında duruşunuz için teşekkürler.

Afet bölgesindeyim ayak problemim de vardı, bu süreçte daha kötü olmuştum. Zaten handarte ürünlerini kullanıyordum ama depremden sonra göçük altında kaldılar bir ricam ile yanımda varlıklarını sonsuz güven ile hissettim. Hediyeleri,duruşları,kendi kaliteleri ve ürün kaliteleri ne yazsam neler anlatsam ne kadar teşekkür etsem az🙏🏻 varlığınız için ve bu zor süreçte yanımızda oluşunuzu hissettirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Tüm emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ve başarılar.

Y
YAŞAR TINAZ
Tabanlık

İlk aldığım ürünler aceleye gelmiş de yapıştırılmış ve yapışkanları açıkta, ayakkabının içine iz bırakıyordu. Daha sonra gönderilen ürünler ise gerçekten övgüyü hakediyor. İtina ile kesilmiş ve dışına taşmadan yapıştırılmış, çok rahat ve konforlu giyim hissi veren ürünler. Yapanın eline sağlık. Teşekkürler.

A
ATİLLA SÜRER

Ürünler başarılı firma oldukça ilgili ürünlerinin arkasında tebrikler. Ailece kullanıyoruz ürünleri. Belli markaların (özellikle günlük ve spor ayakkabılarda) bile artık tabanları koku yapar hale geldi. Tüm ayakkabılarda kullanıyoruz artık yaklaşık 3 aydır. Oldukça memnunuz. Hakiki deri oldukları için ilk başlarda koyu renkli çorap şart bilginize.