Terlemeyi Ne Mi Önler?

Terlemek, kimisi için bir kâbustur… tokalaşmak büyük bir meseleye dönüşür, insanlarla yan yana durmak bile kişiyi zorlayabilir. Sürekli olarak ter koktuğumuzu düşünerek, moralimizi bozarız.

Peki neden terliyoruz? Bir yerden bir yere koşmadınız, enerji harcamadınız; üstelik hava da sıcak değil. Eğer yine de terliyorsanız bunun bir veya daha fazla nedeni olabilir;

Fark etmediğiniz fakat giydiğiniz oldukça fazla sentetik giysiler, acılı ve baharatlı yiyecekler, çok fazla kahve vb gözden kaçan sebeplerden terlemenin olumsuz etkilerini daha fazla hissediyor olabilirsiniz. Yaşam tarzını değiştirmek, huzurunuzdan fedakarlık etmeniz belki bir çözüm olabilir ancak bu fikir sizleri uzun dönemde çok mutlu etmeyebilir.

Peki terleme sorununa karşı başka ne gibi alternatif çözümler mevcut?

Şöyle ki; terlemeyi önleyecek krem, cerrahi müdahaleler bulunuyor. Ancak tıp dünyası bu girişimleri hiç sağlıklı bulmuyor. Terlemeyi önlemek, fizyolojik olarak bünyeye zarar veren bir durum. Kaldı ki, ter aslında kokan bir vücut sıvısı değil. Kişileri rahatsız eden asıl mesele; koku problemi. Kokunun terle direkt olarak bir ilgilisi yok. Ter, giyim sektöründe kullanılan sentetik malzemelerle bir araya geldiğinde koku oluşuyor. Özellikle ayakkabı üretiminde sentetik malzeme kullanmamak mümkün değil. Üreticilerin kullandıkları malzemeyi değiştirmesini beklemek veya sentetik üretim yapmayan kendi ayakkabı markamızı kurmak imkansız olduğuna göre en sağlıklı, akıllı ve ekonomik çözümü düşünmeliyiz. Bu bizce tabanlık kullanmak…

Handarte tabanlıklar deri ve kestane malzemesinden üretiliyor. Bu şekilde ter, sentetik materyalle etkileşime geçmeden emiliyor ve ayak kokusunu yüzde yüz önlüyor. Ter kokusu çözümüne karşı maliyet açısından piyasadaki en uygun yöntemlerden biri olmasını yanı sıra belki de en sağlıklısı arasında. Çünkü teri önlemiyor sadece emilmesini sağlıyor.

Ter kokusuna çözüm olacak Handarte tabanlık modellerimizi şimdi keşfet;  

Keşfetmek için Tıkla →


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.


Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®

Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®

Paket Seçenekleri: 1 Paket
Nubuk Deri Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® Nubuk Deri İki Paket Fırsatı | Handarte® Nubuk Deri 4 Paket Fırsatı | Handarte®
Normal Fiyat180.00TL
/
Vergi dahil.

-Günlük kullanılan ayakkabılar için üretilmiştir. 

-Aşırı terleme durumu varsa ilk iki giyimde açık renkli çoraba doğal özütlerin rengi geçebilir. İlk iki giyimde koyu renk çorap tercih ediniz. 

-Ürünümüz Bitkisel Tabaklama Yöntemiyle üretilmiş olup 100% deridir.

-Ürün, ülkemizde ve yurtdışında gerekli testlerden onay almıştır. Web sitemizde test raporlarını inceleyebilirsiniz.

-Koku problemi dışında ayaklarınız doğal malzeme ile temas edeceği için ayrıca tavsiye edilir. 

-Ürün ömrü kullanım sıklığına göre 2-3 ay arasındadır. Teri emmeden kaynaklı renkte koyulaşma görülebilir.

-Ürünü, ayakkabınızda bulunan tabanlığın üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz ayakkabı sıkıyor ise var olan tabanlığı çıkarıp kullanmanızı tavsiye ederiz.   


Customer Reviews

Based on 89 reviews
97%
(86)
3%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
z
zafer tüfekçi
..

.

B
Bayram Gül
Perfectoo Mikemmellll

İlk defa kullandım süper ötesi ayakkabı tabanı,kullanmnızı şiddetle tavsiye ediyorum.

M
Mehmet selim Bozkurt
Gayet kullanışlı ve rahat

Ayakkabı yarım numara büyük geldiği için almıştım kesinlikle memnunum ve site üzerinden ihtiyaç durumuna göre yönlendirme çok etkili, koku amaçlı veya ayakkabı numarası küçültme amaçlı olarak kullanılabilir,

A
Anonim
Ayak kokusunu önlemek istiyorsanız kesinlikle doğru ürün

Ayaklarım çok kokardı, eve gelince herkes söylenirdi. Kullandığım ilk gün koku tamamen kesildi. Ancak ayağınız normalden çok terliyorsa ürünün rengi iyice koyulaşınca yenilemeniz gerekiyor. Ürün teri emip kurudukça belli bir günden sonra dolmuş oluyor ve yenisiyle değiştirmeniz gerekiyor.

u
umut ışık
değerlendirme

tabanlık hahmin ettiğimden de ince ve küçük geldi ve ayağım üşümeye başladı .Sanki poşete basıyorum gibi hissediyorum.Kokuyu kesinlikle önlemedi,değerlendirmem olumsuz ..