Terlemeyi Ne Mi Önler?

Terlemeyi Ne Mi Önler?

Terlemek, kimisi için bir kâbustur… tokalaşmak büyük bir meseleye dönüşür, insanlarla yan yana durmak bile kişiyi zorlayabilir. Sürekli olarak ter koktuğumuzu düşünerek, moralimizi bozarız.

Peki neden terliyoruz? Bir yerden bir yere koşmadınız, enerji harcamadınız; üstelik hava da sıcak değil. Eğer yine de terliyorsanız bunun bir veya daha fazla nedeni olabilir;

Fark etmediğiniz fakat giydiğiniz oldukça fazla sentetik giysiler, acılı ve baharatlı yiyecekler, çok fazla kahve vb gözden kaçan sebeplerden terlemenin olumsuz etkilerini daha fazla hissediyor olabilirsiniz. Yaşam tarzını değiştirmek, huzurunuzdan fedakarlık etmeniz belki bir çözüm olabilir ancak bu fikir sizleri uzun dönemde çok mutlu etmeyebilir.

Peki terleme sorununa karşı başka ne gibi alternatif çözümler mevcut?

Şöyle ki; terlemeyi önleyecek krem, cerrahi müdahaleler bulunuyor. Ancak tıp dünyası bu girişimleri hiç sağlıklı bulmuyor. Terlemeyi önlemek, fizyolojik olarak bünyeye zarar veren bir durum. Kaldı ki, ter aslında kokan bir vücut sıvısı değil. Kişileri rahatsız eden asıl mesele; koku problemi. Kokunun terle direkt olarak bir ilgilisi yok. Ter, giyim sektöründe kullanılan sentetik malzemelerle bir araya geldiğinde koku oluşuyor. Özellikle ayakkabı üretiminde sentetik malzeme kullanmamak mümkün değil. Üreticilerin kullandıkları malzemeyi değiştirmesini beklemek veya sentetik üretim yapmayan kendi ayakkabı markamızı kurmak imkansız olduğuna göre en sağlıklı, akıllı ve ekonomik çözümü düşünmeliyiz. Bu bizce tabanlık kullanmak…

Handarte tabanlıklar deri ve kestane malzemesinden üretiliyor. Bu şekilde ter, sentetik materyalle etkileşime geçmeden emiliyor ve ayak kokusunu yüzde yüz önlüyor. Ter kokusu çözümüne karşı maliyet açısından piyasadaki en uygun yöntemlerden biri olmasını yanı sıra belki de en sağlıklısı arasında. Çünkü teri önlemiyor sadece emilmesini sağlıyor.

Ter kokusuna çözüm olacak Handarte tabanlık modellerimizi şimdi keşfet;  

 Keşfetmek için Tıkla →


Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık

Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık

Paket Seçenekleri: 1 Paket
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık Ekstra Ortopedik İki Paket Fırsatı Ekstra Ortopedik 4 Paket Al 3 Öde Fırsatı
Normal Fiyat85.00TL
/
Vergi dahil.

Customer Reviews

Based on 11 reviews
100%
(11)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
F
F.E.
Sağlıklı adımlar

Sipariş verdim ve çabuk ulaştı teşekkür ederim çok kaliteli el emeği ürün minik anahtarlık hediyemiz çok kibar ve nazik düşünceniz duygulandırdı hayırlı işler dilerim

D
Doğan
Mükemmel

Kesinlikle düşünmeden alın ! hem terleme kesildiği için ayaklarınız ferahlıyor, rahatlıyor hem de ortopedik yapısı sayesinde taban ve topuklarınız rahat ediyor.
Terlemeyi kesin ve net şekilde kesiyor. Bi deneyeyim diye ümitsiz şekilde sipariş vermiş, düz modelini almıştım ama bu kadarını beklemiyordum.

K
K.D.
Teşekkürler

Kokan ayakkabılarımı bile sayenizde kurtardım ayrıca inanılmaz konforlu , teşekkürler.

E
Enes Z.
Tavsiye

Ayaklarımda koku yoktu fakat aşırı terlemeden rahatsızdım anında emiyor ve bütün gün ayaklarım kupkuru. Tavsiye ederim.

M
Melih Sivrikaya
Çok Rahat

Sayenizde rahatsız ettigi için giymediğim ayakkabıları giyebiliyorum , çok rahat.