Düz Taban Ayak İçin Tabanlık

Ayakkabı tabanlıkları, bir ayakkabının rahatlık düzeyini belirleyen en önemli etken. Ancak konforlu bir giyim deneyimi için, doğru ayakkabı tabanlığının seçilmesi de aynı derecede önemli. Tabanlık seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok husus mevcut. Ayak tipi ve ayağın yapısı da bu hususlardan biri. Normal bir ayak için alınacak tabanlık ile düz taban ayak için alınacak tabanlıklar farklılık gösterir. Düz taban ayaklara yönelik üretilen ayakkabı tabanlıklarının kullanılmaması halinde, sürekli rahatsızlık hissi ile karşılaşılabilir.

Düz Taban Ayak İçin Hangi Ayakkabılar Uygundur?

Ayak tabanlarından birinin ya da her ikisinin yeterince kavisli olmaması durumu düz taban olarak adlandırılır. Normal bireylerde yere basıldığında ayağın orta kısmında oluşan boşluk, düz taban bireylerde görülmez. Yaygın görülen bir deformite olan bu durum, ayak kemiklerinin düşüklüğünden kaynaklanır. Bir ya da iki ayağı düz taban ayak olan bireylerin, ayakkabı tabanlığı seçerken bu durumu dikkate almaları gerekir. Özel olarak üretilen ortopedik tabanlıkların kullanılması, düz tabanlığın yaratacağı rahatsızlık hissinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Üstelik ortopedik ayakkabı tabanlıkları, ayak için çeşitli yararlar sağlar.   

Düz Taban Ayak İçin Handarte Ortopedik Tabanlıklar

 Düz taban ayak tipine sahip olan bireylerin, ortopedik ayakkabı tabanlığı almak için tercih edebilecekleri pek çok alternatif mevcut. Ancak ayakkabı tabanlığı imal eden ve satan markaların hepsinin aynı düzeyde kaliteli olduğundan söz etmek olanaksız. Her ne kadar ürünlerin üzerinde ortopedik ayakkabı tabanı yazsa bile, markadan markaya büyük farklılıklarla karşılaşılması kaçınılmaz. Bu yüzden de marka seçiminin iyi yapılması oldukça önemli. Yılların verdiği deneyimi ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışıyla Handarte bu doğrultuda gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek markalardan.

 Handarte tarafından düz taban ayak tipine sahip olanlara yönelik özel olarak imal edilen ortopedik tabanlıklar, bu bireylerin uzun süreli ayakkabı kullandıkları zamanlarda bile rahatsızlık hissi yaşamalarının önüne geçer. Organik derilerin bitkisel tabaklama işleminden geçirilmesiyle üretilen Handarte ortopedik tabanlıklar, aynı zamanda ayaklarda koku oluşumunu ve terlemeyi engeller. Yurt içinde ve yurtdışında çeşitli otoritelerce yapılan testleri başarıyla geçmiş, kaliteli ve konforlu Handarte ortopedik ayakkabı tabanlıkları ile siz de rahatlığı yakalayabilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Ayakkabı Tabanlığı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Handarte Tabanlık Testi


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.


Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® - handartetabanlik.com

Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte®

Paket Seçenekleri: 1 Paket
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık | Handarte® Ekstra Ortopedik İki Paket Fırsatı | Handarte® Ekstra Ortopedik 4 Paket Fırsatı | Handarte®
Normal Fiyat249.00TL
/
Vergi dahil.

*Sipariş Hediyeleri: Siparişinizle birlikte Bambu Handarte Çorap ve Deri Anahtarlık hediye olarak gelecektir.

*Ortopedik Günlük Kullanım İçin Bitkisel Tabaklanmış Handarte Deri Tabanlık*

- Handarte'nin özel olarak tasarlanmış deri tabanlıkları, günlük kullanım için idealdir ve ayaklarınıza konfor sağlar. Ayakkabınızın mevcut tabanlığını çıkarıp Handarte tabanlıklarını kullanmanızı öneririz. 

- Alt yüzeyinde bulunan yastıklı katman, ayaklarınızın rahat etmesini sağlarken teri emerek ortopedik konfor sunar. Her adımda ayaklarınızın doğru pozisyonda olmasını sağlayarak yorgunluğu azaltır.

*Handarte Deri Tabanlıklar: Doğal Konfor ve Şıklık*

- Her adımda doğal konfor ve şıklık arayanlar için Handarte Deri Tabanlıkları ideal bir seçimdir. Ürünümüz, özel olarak tasarlanmıştır ve günlük kullanım için uygundur. Ayaklarınızın sağlığını ön planda tutan ortopedik özellikleri ile öne çıkar.

*Yerli Üretim ve Güvenilirlik*

- Handarte Deri Tabanlıkları, %100 deriden ve bitkisel tabaklama yöntemiyle üretilmiştir. Tamamen yerli üretim olup Denizli'deki fabrikamızda üretilmektedir. Üst yüzeyindeki %100 bitkisel tabaklanmış keçi derisi, ayakta kokuya sebep olan bakterilerin çoğalmasını önleyerek koku problemini kesin bir şekilde ortadan kaldırır. 

 

*Test Edilmiş ve Onaylanmış*

- Ürünümüz, gerekli testlerden geçmiş ve onay almıştır. Web sitemizde test raporlarını inceleyebilirsiniz. Ayaklarınızın doğal malzeme ile temas etmesi, koku problemi dışında ekstra bir avantaj sağlar. 

*Terleme Durumunda Dikkat Edilmesi Gerekenler*

-  Normal bir terlemeniz varsa doğal özütler renk vermez fakat "aşırı terleme durumunda" ilk iki giyimde koyu renkli çoraplar tercih edilmesi önerilir. Ürünümüz, alt yüzeyinde bulunan yastıklı katman sayesinde teri emerken ortopedik konfor sağlar. 

*Ürün Ömrü ve Kullanım Tavsiyeleri*

- Ürün ömrü, ayaktaki terleme miktarına göre değişiklik gösterebilir. Terleme az ise 9-12 ay, normal ise 6-8 ay, fazla ise daha kısa sürebilir. Ayakkabınızın mevcut tabanlığını çıkarıp sonrasın Handarte tabanlıklarını ayakkabılarınıza yerleştirip kullanmanızı tavsiye ederiz.

*Koku ve Bakteri Önleyici*

- Üst yüzeyinde bulunan %100 Bitkisel Tabaklanmış Keçi Derisi, ayakta kötü koku oluşumunu önler ve bakterilerin çoğalmasını engeller. Kullanılan kestane ve kebroka ağaç kabuklarının özütleri, ayak sağlığını korur ve temiz tutar.

 

Customer Reviews

Based on 147 reviews
90%
(133)
5%
(7)
3%
(5)
0%
(0)
1%
(2)
G
Gül Bulut
Tabanlık

Çok memnun kaldım tam anlatıldığı gibi teşekkür ederim

D
Duygu Yüksel
Kaliteli ve rahat tabanlık

Tabanlıklar kaliteli ve rahat görünüyor.Henüz kullanmadık.Hediyeler için teşekkür ederiz

A
Alev Singi
Çok kaliteli

Muhteşem!

E
Ersen Bölükbaş

Ekstra Ortopedik 4 Paket Fırsatı | Handarte®

S
Sibel Yolaldı

Ekstra Ortopedik İki Paket Fırsatı | Handarte®