Bastığı Yere Ekstra Dikkat Etmesi Gereken Kişiler: Düztabanlar

Düztaban, ayak tabanlarından birinin veya her ikisinin de yeterince kavisli olmamasına verilen isimdir. Bu rahatsızlık ayak kemerlerinin düşüklüğü olarak da nitelendirilmektedir. 

Düztaban sorunu doğuştan olmak zorunda değildir. Düztaban problemi yetişkinlerde de belirli bir yaştan sonra ortaya çıkabilir. Ayakta bulunan yaklaşık 30 tane kemik, zamanın getirisiyle çökmelere uğrar ve deforme olur. Doktorlar çok ileri vakalarda ameliyat da önerebiliyor fakat genelde buna gerek olmuyor çünkü günümüzde fizyoterapi, ayakkabı destekleri ve ortopedik tabanlıklar sorunu çözer nitelikte.

Ağrı ve şişkinlik düztabana sahip kişilerde sıkça rastlanan şikayetlerdir. Düztabanlıkta en sık karşılaşılan belirti gerilmiş kaslar ve bağlardan kaynaklanan ayak ağrısıdır. Stres, dizdeki ve kalçadaki kasların ekstra gerilmesine ve ardından ayak eklemlerindeki ağrıya sebep olabilmektedir.

 

Özellikle düztabanların en çok rahatsızlık duyduğu şişkinlik sorunu, ayaklarda terlemeye ve kötü kokuya sebep olabilir. Bu probleme sahip kişiler hem ortopedik hem de koku önleyen tabanlık modelini tek bir tabanlıkta bulmak için zorlanabilirler.

Piyasadaki çoğu ortopedik tabanlıklar, düztabanların ihtiyaçlarına tam anlamıyla karşılık veremiyor. Birçoğu konforu sağlarken ayaktaki şişkinlik ve terleme sebebiyle gerçekleşen kokuyu engelleyemiyor. Bu noktada tabanlıkların üretiminde kullanılan malzeme önem arz ediyor. 

Her ayakkabıyla uyumlu, yurtdışında gerekli testlerden onay almış Handarte Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık, 100% deriden ve bitkisel tabaklama yöntemiyle üretilmektedir.


Yorum yap

Yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.


Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık

Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık

Paket Seçenekleri: 1 Paket
Ekstra Ortopedik Koku Önleyen Tabanlık Ekstra Ortopedik İki Paket Fırsatı Ekstra Ortopedik 4 Paket Al 3 Öde Fırsatı
Normal Fiyat90.00TL
/
Vergi dahil.

-Ortopedik günlük kullanım için tasarlanmıştır. Var olan Tabanlığınızı çıkartıp kullanmanızı tavsiye ederiz. 

-Aşırı terleme durumu varsa ilk iki giyimde açık renkli çoraba doğal özütlerin rengi geçebilir. İlk iki giyimde koyu renk çorap tercih ediniz. 

-Alt yüzeyinde bulunan yastıklı katman ile teri emerken konfor sunar. 

-Ürünümüz Bitkisel Tabaklama Yöntemiyle üretilmiş olup 100% deridir.

-Ürün, ülkemizde ve yurtdışında gerekli testlerden onay almıştır. Web sitemizde test raporlarını inceleyebilirsiniz.

-Koku problemi dışında ayaklarınız doğal malzeme ile temas edeceği için ayrıca tavsiye edilir. 

-Ürün ömrü kullanım sıklığına göre 3-4 ay arasındadır. Teri emmeden kaynaklı renkte koyulaşma görülebilir.

-Ürünü, ayakkabınızda bulunan tabanlığın üzerine yerleştirerek kullanabilirsiniz ayakkabı sıkıyor ise var olan tabanlığı çıkarıp kullanmanızı tavsiye ederiz.   

 

Customer Reviews

Based on 14 reviews
93%
(13)
7%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Alper Yapalak
Kokuyu Önledi!

Ayagımda aşırı terleme bulunuyor Ürün kokuyu önlemede gayet başarılı fakat beyaz çorabımda leke bıraktı sonrasında müşteri temsilcileriyle görüşünce benimle çok ilgilendiler bu durumun aşırı terleme meydana gelen ayaklarda oldugunu ve açıklamalara ilk iki - üç giyimde koyu renk çorap giyilmesini tavsiye ettiklerini belirttiklerini söylediler. Gayet yardımcı oldular , tavsiye ederim.

S
Samet O.
Yorumlar Gerçek

Websitesine girdigimde yorumlar fake gibi gozukmustu ama gercekmis.Müsteri deneyimini ust duzeyde tutuyorlar instagram reklaminda gormustum deri ve su gecirmeyen bi ayakkabimda ayaklarim asiri terliyordu ve bi sure sonra koku problemi de basladi.Sanırım 15 gundur ortopedik olan modeli buyuk keyifle kullaniyorum tavsiye ederim.

G
Gül Kaymakçı

Teşekkürler Handarte ❤️❤️❤️

F
F.E.
Sağlıklı adımlar

Sipariş verdim ve çabuk ulaştı teşekkür ederim çok kaliteli el emeği ürün minik anahtarlık hediyemiz çok kibar ve nazik düşünceniz duygulandırdı hayırlı işler dilerim

D
Doğan
Mükemmel

Kesinlikle düşünmeden alın ! hem terleme kesildiği için ayaklarınız ferahlıyor, rahatlıyor hem de ortopedik yapısı sayesinde taban ve topuklarınız rahat ediyor.
Terlemeyi kesin ve net şekilde kesiyor. Bi deneyeyim diye ümitsiz şekilde sipariş vermiş, düz modelini almıştım ama bu kadarını beklemiyordum.