Sıkça Sorulan Sorular

S:  Ürün gerçek deri mi?  

C: 1935 yılından beri Denizli'de bulunan fabrikalarımızda ayakkabı sektörü için deri üretmekteyiz. Ürünlerimiz bitkisel tabaklanmış 100% deridir.  

S: Ayak Kokusunu Gerçekten Önlüyor mu? 

C: Evet ürünlerimizin testleri Milano Üniversitesi'nde gerçekleşmiş olup kanıtlanmıştır. Ayak Kokusunu gerçekten önlüyor. Dileyen müşterilerimize yapılan testimizin detayları anlatılabilir. İletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. 

S: Ürünleri Ayakkabı içerisinde nasıl kullanmalıyız? 

C: Slim modelimizi var olan tabanlığın üzerine ürünümüzün altında bulunan çift taraflı bant ile yapıştırarak yerleştirebilirsiniz. Comfort ve Natural modelimizi direkt olarak var olan tabanlığınızın üzerine yerleştirebilirsiniz eğer ayakkabınız sıkıyor ise var olan tabanlığı çıkartıp ürünümüzü yerleştirebilirsiniz. Ayakkabınız dar ise Slim modeli satın almanızı tavsiye ederiz.  

S: Ürünü yıkayabilir miyiz? 

C:Ürün kesinlikle yıkanmamalıdır. Ayakkabınızı yıkamadan önce çıkarmanız gerekmektedir. 

S: Ürünün ömrü ne kadar sürüyor? 

C: Ürünümüzün ömrü kullanım sıklığına göre 2-3 ay arasındadır. Ter emme özelliğinden ötürü renkte koyulaşma görülebilir.

S: Spor Ayakkabım için hangi ürününüzü satın almalıyım? 

C: Spor Ayakkabılarınız için Slim modelimizi tavsiye ederiz. Ayakkabı içerisindeki pedi çıkarmadan Slim modelimizin altında bulunan çift taraflı bantı yapıştırarak kullanabilirsiniz. 

S: Botlar için hangi ürününüzü satın almalıyım? 

C: Botlar ve geniş kalıplı ayakkabılarınız için Comfort modelimizi satın almanızı tavsiye ederiz. Comfort modelimizi direkt ayakkabınızın içerisinde bulunan tabanlığın üzerine yerleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

S: Ürününüzün sıcak tutma özelliği var mıdır? 

C: Ürünümüzün sıcak tutma özelliği yoktur. Ürünümüz ayak kokusunu önler , teri emer , sentetik malzemelerde gün içerisinde oluşan bakteri oluşumunu engeller. Ayak kokusu probleminiz olmasa bile kullanmanızı tavsiye ederiz. Teri emmesi ve bakteri oluşumunu önlemesi ayak sağlığınız için oldukça faydalıdır.  

 

Bloga dön

4'lü Avantaj Paketi

İster ailenize ister kendiniz için 4 al 3 öde paketimizde 4 ürün 196 TL yerine sadece 147 TL. Ücretsiz Kargo ile beraber kaçırma! Koku Probleminiz geçmez ise koşulsuz para iadesi yapıyoruz!

Satın Al